Radio Park

Switch to desktop Login

Michał Pietrzak

Michał Pietrzak

Muzyczne widowisko czeka na słuchaczy w Strzeleczkach. I to w bożonarodzeniowym klimacie. Festiwal Orkiestr Dętych ściągnie na scenę ośrodka kultury najlepszych muzyków, którzy zaprezentują swoje najlepsze utwory, ale także te świąteczne.
Szkoła podstawowa w Malni potrzebuje rozbudowy. Na gminie Gogolin wymusiła to reforma oświaty. Pierwszy etap inwestycji ma się zakończyć przed rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego. 
Prezes ZAKSY znalazł się w gronie 50 Najbardziej Wpływowych Ludzi w Polskim Sporcie. Sebastian Świderski, głosami członków kapituły, uplasował się na 39. miejscu. 
ZAKSA umocniła się na pozycji lidera Plus Ligi. Wczorajszy (12.12) pojedynek w Radomiu zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 0-3. Było to 12. zwycięstwo kędzierzynian w tym sezonie.
Mimo grudniowej pogody, uczniowie sportowej piąteczki w Krapkowicach, będą grać na całkiem zielonej trawie. Przy szkole podstawowej zakończono drugi etap budowy obiektów sportowych. Po boiskach wielofunkcyjnych, teraz piłkarze będą korzystać z orlika.

Radio Park Sp. z o.o.

Top Desktop version