Radio Park

Switch to desktop Login

Piotr Pękala

Piotr Pękala

Tel. 77/ 482 12 12 wew.1
mail: piotr.pekala[<@>]tlen.pl

Mocne uderzenie w przestępczość narkotykową. Specjalne grupy Centralnego Biura Śledczego w przeciągu kilku dni  odkryły trzy duże plantacje na terenie kraju. Jedna z nich znajdowała się w regionie. W lesie pod Głubczycami uprawiane były ogromne krzewy marihuany.
Minister Infrastruktury osobiście ogłasza start budowy obwodnicy Kędzierzyna-Koźla i Ujazdu. Andrzej Adamczyk towarzyszył podpisaniu umowy z firmą, która zaprojektuje i wybuduje nową nitkę, omijającą miasta. Bezpieczną trasą przemkniemy w 2022 roku.
Zrzutka na drogę w powiecie strzeleckim. Rachunek za remont w Leśnicy podzieliły między sobą  starostwo, gmina i zakłady koksownicze. Samorządy namówiły przemysłowego giganta, aby ten dofinansował przebudowę odcinka, którym znaczna część załogi dojeżdża do pracy.
W dobrodzieńskich sołectwach zrobi się jaśniej i bezpieczniej. Do tego będzie bardziej ekologicznie i taniej. Gmina zamierza zainwestować 300 tysięcy złotych w oświetlenie uliczne. Nowoczesne ledowe lampy pojawią się w 5 miejscowościach.
"Super wydział" czynny w sobotę. Powiat strzelecki rozważa wprowadzenie rozwiązań podpatrzonych u niemieckiego partnera. Najbardziej oblegane komórki urzędu miałyby przyjmować także w weekendy. To ukłon w stronę pracujących mieszkańców.

Radio Park Sp. z o.o.

Top Desktop version