Radio Park

Switch to desktop Login

Piotr Pękala

Piotr Pękala

Tel. 77/ 482 12 12 wew.1
mail: piotr.pekala[<@>]tlen.pl

Sukces akcji w Reńskiej Wsi był tylko motywacją do działania na jeszcze większą skalę. Głównym impulsem jest jednak sama historia 6-letniej Madzi i 3-letniego Olivera. 
Po 5 latach nadszedł czas, aby dokładnie się policzyć. Biblioteka w Powiatowym Centrum Kultury w Strzelcach Opolskich przeszła gruntowną inwentaryzację.  Czytelnicy musieli odpocząć na chwilę od lektury, bo między regałami powstawał dokładny spis księgozbioru.
Pierwsze spotkanie miało charakter czysto naukowy, ale kolejne stały się już platformą wymiany informacji dla całej branży. Kędzierzyńskie Zakłady Azotowe nadal mają wiele do powiedzenia w tym zakresie. 
Bez dojazdu do szpitala, szkoły czy urzędu. To czarny scenariusz, który kreśli się dla ościennych gmin Kędzierzyna-Koźla. Wójtowie są zaniepokojeni zapowiedzią likwidacji kursów autobusowych do miasta. Włodarze na własną rękę szukają rozwiązania tej patowej sytuacji.

Tragedia w Opolu. Człowiek w płomieniach

15.12.2018 23:48 Opublikowano w Opole
Tragiczna scena w Opolu. Na ulicy Wrocławskiej płonął człowiek. Wszystko wskazuje na to, że sam się podpalił. Mężczyzna nie żyje. Ciało było na tyle zwęglone, że służby od razu nie potrafiły ustalić jego tożsamości, a nawet określić przybliżonego wieku ofiary.

Radio Park Sp. z o.o.

Top Desktop version