Radio Park

Switch to desktop Login

Stare mapy, pieniądze a nawet informacje o bursztynowej komnacie. Brzeskie znalezisko rozbudza emocje miłośników historii. Od odkrycia tajemniczych tub w wieży ratusza minęło już kilkanaście dni. Dopiero teraz udało się zdemontować zabytkową kapsułę. Wciąż musimy jednak czekać na otwarcie jej skarbów.
26.07.2016 14:11
Więcej...
Wystarczy wałek i trochę farby, żeby walczyć z otaczającą brzydotą. Udowodnili to grodkowscy wolontariusze, którzy w czasie pikniku rodzinnego postanowili zamalować bohomazy znajdujące się na murach. Tym razem szpecące graffiti zniknęło ze ścian przy ulicy Szkolnej.
26.07.2016 14:03
Więcej...
W tej chwili teren ten przypomina wysypisko. Wkrótce ma to być nowa wakacyjna atrakcja Brzegu. Władze miasta chcą stworzyć deptak przy ulicy Nadbrzeżnej. Pierwsze prace porządkujące już zostały wykonane, ale cała inwestycja będzie zakończona dopiero po przejęciu terenu od Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej.
25.07.2016 13:21
Więcej...
Ścieżki rowerowe w Brzegu do przeglądu. Zajmie się tym specjalna organizacja z Wrocławia. Przygotuje ona raport oceniający jakość istniejących już traktów i wskaże miejsca jak rozbudować dotychczasową sieć. Swoje sugestie mają też zgłaszać mieszkańcy.
25.07.2016 09:47
Więcej...
Brzeskie starostwo chce wypromować działalność Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego i liczy na kreatywność mieszkańców. Samorząd ogłosił konkurs na logo. Znak ma nawiązywać do aktywności instytucji i organizacji pozarządowych.
25.07.2016 09:25
Więcej...
Transfery, wzmocnienia i nowa taktyka. Kwestie sportowe to tylko jedna strona awansu. Gra w wyższej klasie wymusza również zmiany organizacyjne. Stadion w Brzegu czeka rozbudowa. Pomoc dla Stali przed pierwszym meczem w III lidze zadeklarowało miasto.
22.07.2016 12:11
Więcej...

Radio Park Sp. z o.o.

Top Desktop version