Radio Park

Switch to desktop Login

Wantuła - Tudaj. SLD chce wykorzystać konflikt

Napisał 
Oceń ten artykuł
(17 głosów)
SLD przygotowuje się do wyborów w Kędzierzynie-Koźlu. Rękawice podejmują Wiesław Fąfara i Grzegorz Mankiewicz. Do wyborów idą razem, bo wierzą, że tylko wspólne działania prezydenta i starosty mogą wpłynąć na rozwój miasta. 
Kandydat sojuszu na starostę uważa, że obecne władze samorządowe są w konflikcie. - Prezydent nie lubi się ze starostą i wojewodą - ocenia Grzegorz Mankiewicz.

Z kolei o fotel prezydenta ponownie powalczy Fąfara. Były prezydent nie obawia się rosnącej konkurencji i deklaracji kolejnych kontrkandydatów. Pewny jest tylko jednego.

SLD ujawnia jedynie nazwiska swoich kandydatów na główne stanowiska. Listy wyborcze nie są jeszcze gotowe. - Rozmawiamy z naszymi koalicjantami - deklarują liderzy partii.
Ostatnio zmieniany 31.03.2014 14:42

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

23 komentarzy

 • Słuchacz Radia Park

  Jak podaje 7 dni K-K „…Ośmiornica Platformy sięga i do nas
  Dzieci, krewni i pociotki ważnych na Opolszczyźnie polityków PO o pracę martwić się nie muszą. Córka opolskiej wicestarosty zasiada nawet w radzie nadzorczej naszego MZK.

  Jeśli ktoś jest w Polsce młody, wykształcony i zdolny to oczywiście nie ma żadnego problemu ze znalezieniem pracy. W Anglii lub Holandii. Ale – ja wiem, że ci, którzy mają za sobą setki wysłanych CV na które nie było żadnego odzewu mogą mi nie uwierzyć, jednak to szczera prawda – są wśród nas młodzi ludzie, którym robota dosłownie pali się w rękach i mają tak niezwykłe zdolności, że trudno im opędzić się od dobrze płatnych fuch….”
  Co wspólnego PO ma z MZK, który jest pod władaniem ludzi Prezydenta K- K ?Czy u nas każdy z każdym,każda partia z każdym komitetem wyborczym, byle mieć koryto władzy dla siebie ,wycierając wszystkie standardy demokratyczne i moralne jak brudną szmatą podłogę?
  Czy pan Premier III RP WIE co się wyrabia na Opolszczyźnie?

  Słuchacz Radia Park sobota, 12, kwiecień 2014 06:24 Link do komentarza
 • Słuchacz Radia Park

  @ Gość każdego polityka ocenia się po tym co zrobił dla najsłabszych czyli dla dzieci i schorowanych starych mieszkańców naszej społeczności , a nie po ich zapewnieniach ,że powstanie HOSPICJUM i ZOL w K-K.
  Warto przypomnieć przy tych niespełnionych obietnicach wszystkim lokalnym elitom słowa Tadeusza Mazowieckiego jednego z "Ojców" III RP ,że najważniejsze jest to co się zrobi i jak to się robi , bo najważniejsze będzie czy ludzie będą zadowoleni. Zatem za słowami pana Tadeusza Mazowieckiego "Nie warto z siebie robić MAŁPY" , bo to jak wyglądamy nie jest ważne , bo na końcu ludzie ocenią Cię wedle tego co zrobiłeś dla nich, dla Polski.
  Czy NASI lokalni politycy robią z siebie MAŁPY? Odpowiedzią będzie dogłębne rozliczenie ich wszystkich w czasie kampanii wyborczej z tego co zrobili dla siebie i swoich kumotrów i jak służyli nam mieszkańcom.
  W 25 lecie odzyskania niepodległości musimy sobie zdać sprawę ,że KAŻDY bez wyjątku OBYWATEL może wpływać na politykę , musimy tylko być świadomymi wyborcami , a nie marionetkami w rękach cynicznych chciejców rządnych władzy. Nie dajmy się któryś raz z rzędu oszukiwać kandydatom ,którzy zawsze robią wszystko , ale TYLKO DLA SIEBIE i TYCH którzy wykładają forsę na kampanię wyborczą, co widzimy jak na dłoni w tej kadencji .

  Słuchacz Radia Park piątek, 04, kwiecień 2014 12:17 Link do komentarza
 • Gość

  w samąrządzie zasiadają tacy lekarze jak; Olejnik, Wantuła, Odulinska, Duszel, Szymański.
  Jak na takie miasteczko tylu lekarzy w samorządzie a hospicjum nie ma. Dziwne. Ale po co im hospicjum jak mają prywatne praktyki.

  Gość wtorek, 01, kwiecień 2014 21:58 Link do komentarza
 • jaka szkoda

  @diengi, czy tylko jedna?
  Klinika Nowa 3, ul. Łukasiewicza 23
  Centrum Solutaris, ul. Gazowa 2B
  A ten adres zaskakuje:
  http://polki.pl/we-dwoje/zaklady;opieki;zdrowotnej;kedzierzyn-kozle,m,zoz,1578.html

  jaka szkoda wtorek, 01, kwiecień 2014 19:23 Link do komentarza
 • diengi

  Jedna prywatna klinika jest na Kłosowej i właścicielem jest radny miejski. Zastanów się dlaczego u nas tak jest? Pomyśl.

  diengi wtorek, 01, kwiecień 2014 17:36 Link do komentarza
 • @

  nie ma hospicjum są NOWE KLINIKI

  @ wtorek, 01, kwiecień 2014 09:23 Link do komentarza
 • jaka szkoda

  Biedne lemingi, takie jak @Gość, czy @Gosc, nawet nie chcą pamiętać, że budowa i prowadzenie hospicjum jest ustawowym zadaniem powiatu. A może 8. lat temu jeszcze z pieluchami chodziliście?
  Przypominam, że radny powiatowy Tomasz Wantuła z radnym miejskim Rafałem Olejnikiem & camarades, doprowadzili do zniknięcia ponad dwóch milionów złotych w kasie powiatu, przekazanych przez miasto na budowę hospicjum. Było to w kadencji samorządowej 2006 – 2010!
  http://hospicja.pl/aktualnosci/news/8753.html
  http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081205/POWIAT03/348399483

  http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=23439
  http://www.kedzierzynkozle.pl/portal/index.php?t=200&id=23490
  Proponuję także opluwaczom przeczytać Uchwałę nr 8/28/2009 Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Opolu z dnia 25 marca 2009 r., gdzie można dowiedzieć się o złamaniu prawa przez …. ówczesną radę miasta, a dotyczącym miliona złotych na hospicjum!
  Że Wantule w jego kadencji najlepiej wychodzi kłamstwo, to też od początku mamił wszystkich budową hospicjum, a wspierali go, a jakże, Olejnik i Chudomięt!

  jaka szkoda poniedziałek, 31, marzec 2014 16:49 Link do komentarza
 • @KATARZYNA

  @Gość nie manipuluj moim komentarzem, bo mieszkańcom K-K jest wiadome, że Starostwo Powiatowe w K-K zlikwidowało jedyny istniejący ZOL gdyż nie dało się zarobić na najsłabszych, na bezbronnych, na potrzebujących pomocy , a prezydent Tomasz Wantuła nie wywiązał się z przedwyborczej obietnicy utworzenia HOSPICJUM. Odnośnie kłopotów każdy je ma ,ale pokonywanie prawdziwych trudności pokazuje jakimi jesteśmy ludźmi.Mnie wychowano tak,aby powolutku, bez pośpiechu pokonywać KAŻDĄ bez wyjątku przeciwność życiowego zakrętu.
  Dlatego mam prośbę nie przeinaczaj mojej wypowiedzi, bo to nie pasuje do poważnego obywatela jakim mam nadzieję jesteś.Mimo tych Twoich złośliwości, bo prawda zawsze jest dla naszej K-K władzy niewygodna Serdecznie Pozdrawiam.

  @KATARZYNA poniedziałek, 31, marzec 2014 09:08 Link do komentarza
 • Gosc

  Ależ Katarzyna już wielokrotnie wskazała na kogo głosowac, na PIS. katarzyna to takie nastepne " niezależne" i nieformalne medium w K-K.

  Gosc poniedziałek, 31, marzec 2014 08:30 Link do komentarza
 • Gość

  Katarzyno, oj Katarzyno coś ci się pomieszało. Hospicjum obiecał ci prezydent Wantuła. Obwiniając radnych o choroby i śmierć ludzi popełniasz zwykłe chamstwo i nadużycie. Zapewne sama masz kłopot z przewlekłą chorobą w rodzinie i wyżywasz się na tym forum niemiłosiernie. Ale radni jacy by nie byli najwspanialsi twoich problemów nie rozwiążą.

  Gość niedziela, 30, marzec 2014 21:28 Link do komentarza

Radio Park Sp. z o.o.

Top Desktop version